Jak naprawić wyciek łóżko wodne

Jak naprawić wyciek łóżko wodne. Łóżka wodne były już wszystkie wściekłość i tylko kiedy wyglądał jak one były przemywa się one niedawno się na powrót. Co odróżnia od standardowych materac łóżko wodne jest możliwość przecieków. Tam jest nie trzeba wyrzucić cały materac lub zadzwonić w sposób profesjonalny. Ustalające wyciek łóżko wodne może być proste, jeśli można znaleźć nieszczelności wcześnie i naprawiać ono poprawnie.

Instrukcje

• Znajdź wyciek i określić, czy można to naprawić. Powolny wyciek może podejrzewać, jeśli materac staje się bardziej miękka i się tego uczucia opadania. Szybko wyciek jest bardziej oczywiste i mogą być widoczne przez szybki spadek w pełni materac lub wilgotność.

•Wykonanie ręką wzdłuż boku materaca na wilgotność i w razie potrzeby, Podnieś róg materaca i wywierać presję na podejrzanego obszaru czy wyciek jest oczywiste. Może potrzebujesz pomocy przez kogoś ciągniemy materac z przeciwnej strony łóżka.

•Identify przy użyciu markera stałe narysować okrąg wokół wycieku, w miejsce wycieku. Pomaga to upewnij się, że wiesz dokładnie gdzie ten łatka musi iść.

• Pobieranie zestaw naprawczy, który jest odpowiedni, aby naprawić wyciek masz. Najlepiej jest zasięgnąć porady w sklepie renomowanej łóżko wodne. Upewnij się, aby powiedzieć im rozmiar i położenie otworu, aby dostarczyć poprawny zestaw.

•Regularnie czyść obszaru na materac wokół wyciek z alkoholu i bawełna piłka lub postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta lub używać żadnych środków czyszczących zawarte w zestawie.

•Kawalki patcha aby dopasować rozmiar wycieku. Instrukcje w zestawie łatka wskazuje, ile przestrzeni trzeba zostawić wokół wyciek, ale standardowy rozmiar jest zostawić 2-calowy ogrodzenie wokół wyciek prawidłowo to naprawić.

• Nakładać klej zarządzone przez zestaw instrukcji i miejsce patcha na wyciek to naprawić. Należy uważać, aby naciśnij mocno, ale nie zmuszać lub położył się na łóżko wodne, bo to będzie zasnąć patcha zanim miała szansę na uszczelnienie. Co najmniej uniknąć ciśnienia dla 1 do 2 godzin lub 24 godz.