Narzędzia do wybierz blokadę drzwi sypialni

Narzędzia do wybierz blokadę drzwi sypialni

Pobieranie blokady drzwi sypialni może być szybkie i proste lub długie i trudne. Począwszy od prostej metody przed próbą bardziej skomplikowanych można zaoszczędzić czas i frustrację. Pobieranie blokady może wymagać narzędzia, które nie są bardzo częste, ale są one warto mieć pod ręką jeśli ty kiedykolwiek zablokowany swój pokój.

Karta kredytowa

Niektóre Zamki drzwi wewnętrzne są tak proste, że kawałek plastiku, podobnie jak karta kredytowa lub ID, można je podnieść. Trzeba po prostu wsuń karty kredytowej w szczelinę między drzwi i ramy, tylko powyżej mechanizm blokujący. Następnie przesuń w dół karty kredytowej, aby zobaczyć, jeśli może to sugerować, między blokady i gdzie blokada jest wstawiany do ramki. Jeśli możesz, drzwi powinny schodzenia sprawnie open.

Okazja

Pick lockpicking'u jest zdefiniowany przez kształt jego głowy. Niektóre z nich są spiczaste, kiwał, o lub kształcie jak pół diament. Ślusarstwo ekspert będzie mógł łatwo ustalić, jaki rodzaj wybrać jest potrzebne, ale dla amatorów to kwestia prób i błędów. Pick hak w kształcie jest najczęściej używane podczas próby podróż jeden kubek indywidualnych na wewnętrznych blokada w czasie. Wybór musi być cienkie, więc może poruszać w blokadę bez potknięcia wcześniej kubki, ale wystarczająco silne, aby manipulować następny kubek w linii.

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzie do momentu obrotowego pozwala zastosować ciśnienie do odbioru, więc, że może po kolei tumbler blokady w prawidłowy sposób. Używasz ich do kontrolowania ilości siły, którą wybrać stawia na kubek. Moment obrotowy narzędzia są często wykonane z 90-stopniowym zakręcie, który pasuje do klucza otwór i dłuższy uchwyt, który umożliwia zastosowanie siły. Moment obrotowy narzędzia powinny być tak gruba jak to możliwe podczas montażu w dziurkę od klucza. Długi uchwyt na narzędzia moment obrotowy jest pozytywny dodatek.