Jak zapobiegać Rot ze skrzynki Sadzarka

Jak zapobiegać Rot ze skrzynki Sadzarka

Skrzynki Planter może być świetnym dodatkiem do domu, ale trzeba wybrać pole plantator, który jest odpowiedni dla roślin. Gnicie korzeni jest to wspólny problem z skrzynki sadzarka, a głównym problemem jest niewłaściwe odwodnienia. Na szczęście ten problem mogą być łatwo ustalony. Wykonaj kilka prostych kroków, i będziesz się cieszyć silne, zdrowe rośliny w Twojej skrzynki planter.

Instrukcje

•Upewnij się, że skrzynki Sadzarka ma jeden lub więcej otworów drenażowych. Otwory powinny być w dolnej części okna i rozkłada się równomiernie. Prawidłowego odwadniania jest bardzo ważne w zapobieganiu gnicie korzeni. Kiedy nadmiar wody jest zbudowany w glebie, gnicie korzeni jest bardziej prawdopodobne.

•Drill otworów w dolnej części skrzynki sadzarka, jeśli już nie występują. Otwory powinny być stosunkowo małe i równomiernie rozłożone. Należy je przechowywać co najmniej 1/2 stopy od siebie.

•Raise twój Sadzarka pole poprzez dołączenie kilku desek do podstawy do poprawy odwodnienia. Poprawiając drenaż pomoże zapobiec gnicia.

• Napełnij parafiną twój Sadzarka pudełko z gleby, który pomaga w prawidłowego odwadniania. Jedną z możliwości jest mieszaniną gleby lekkie równe części mech torfowy, perlit i brud. Jednak różnych roślin może być konieczne połączenie różnych gleby. Jeśli nie masz pewności o właściwą kombinację dla roślin, wizyta twój miejscowy szkółka i poprosić pracownika o pomoc. Chcesz swój gleby do wyschnięcia stosunkowo szybko po podlewania. Pomoże to zapobiec gnicie korzeni.