Najszybsze usunięcie tapety

Tapeta style mają tendencję do przejść i obecnie styl dość często. Usunięcie tapeta nie jest zabawa, więc prawdopodobnie chcesz, aby skończyć z możliwie jak najszybciej. Nigdy nie jest szybkie, ale jeśli masz trochę cierpliwości i Uzbrój się kilka prostych narzędzi, będziesz dostać ten praca sporzšdzony tak szybko jak to możliwe.

Zagruntowane lub niepobudzanych

Jeśli tapeta była stosowana na ścianach zagruntować, można wyciągnąć go od razu. Pull rogu i spróbować zdjąć papier w długie paski. To jest najlepszy scenariusz za usunięcie tapety. Niestety tapeta rzadko schodzi to łatwo. Jeśli to był stosowany na un-zagruntować ściany, lub stosowane do poprzedniej warstwy tapety, Jesteś w pracy. Jeśli tapeta została fachowo, to może być trudniejsze do paska. Wielu profesjonalnych tapeta wieszaki użyć kleju, nawet na posmarowaną papieru. Dodatkowo czasami dodają aktywatora do wody, aby pomóc w księdze lepszą przyczepność na ścianie.

Tapety winylowe

Tapety winylowe mogą również być trudne do usunięcia. Pierwsza warstwa może przyjść aż po moczyć go z ciepłą wodą, ale podłoże papier i klej pozostanie na ścianie. Aby ją usunąć ze ściany, leczeniu poparcie jak tapeta.

Używać gorącej wody

Ciepłej wody jest zwykle najszybszy sposób na usunięcie tapety. Po pierwsze ocena tapeta z punktacji narzędzie, które można kupić w sklepie sprzętu lub farby. To narzędzie będzie umieścić małe dziury w całym dokumencie niech wody dotrzeć do kleju. Nie ponosi się zbyt trudne, lub będzie można umieścić otwory w ścianie. Gdy zdobędziesz tapety, moczyć dużą gąbkę w gorącej wodzie i stosować go na małej powierzchni ściany. Na przemian Użyj sprayem. Dostać papier mokry. Poczekaj kilka minut przed próbuje zdjąć papier. Jeśli to nadal odporne, za pomocą skrobaczki, ale należy uważać, aby nie oderwać ściany.

Inne pomysły

Jeśli metoda upałów nie działa, spróbuj rozpylenie striptizerkę handlowych tapeta. Niektóre osoby przysięgać mieszaniny Zmiękczacz wody i tkaniny. Dla dużych zadań należy użyć do natrysku hydrodynamicznego wypełnione gorącą wodą lub produktu komercyjnego.