Jak Cut wspólnego jaskółczy ogon dziennika

Jak Cut wspólnego jaskółczy ogon dziennika

Jaskółczy ogon stawów są jednymi z najtrudniejszych stawów do cięcia, ale są jednymi z najsilniejszych stawów gospodarstwo. Stawu jaskółczy ogon jest w zasadzie gniazdo i Czop wspólny, który ma dwa boki kątowe zblokowania z nowego dziennika. Pół lub wycięcia całego jaskółczy ogon może być używany. Dokonywanie jig do dzienniki specyficzne rozmiar pozwala zaoszczędzić czas i materiały. Szorstki ręcznie ociosanych dzienniki, które różnią się wielkością trzeba każde wspólne cięcia specjalnie dla tego rogu. Okrąglaków musiał mieć płaskich ścian na czopów w rogach.

Instrukcje

•Lay dziennika, tak że jest umieszczony z tej samej stronie ku górze, po to jest umieszczony w pozycji w domu. Wraz z końcem dziennika kanciasty znaku linii poziomu centrum poziomo na logu. Znak kropki centrum lub krzyżyka na linii.

•Dzięki koniec dziennika z lewej strony dziennika używane jako wewnętrznej stronie i po prawej stronie używane jako po zewnętrznej stronie. (Na ten przykład, Dziennik ma średnicę 1-stóp). Zaznacz dwa pionowe linie 3 3/8 cala od centrum kropka na poziomą linią poprowadzoną w kroku 1. Każdy wiersz powinien mieć symetrii linii wzdłuż linii poziomej. Linii po lewej stronie powinno być 10 cali i linii na prawo powinno być 6 5/8 cali. Narysuj linię łączącą każdego końca linii pionowych. Kształt powinien wyglądać gołąb ogon piór, które są rozłożone, z góry kąt w dół na prawo i w górę po lewej i dolnej kąt się na prawo i w dół po lewej stronie. Jest to rozmiar używać do wzoru dla wszystkich przyszłych czopów. (Czop jest wystająca część stawu).

•Mark i wyciąć kawałek sklejki ma takie same wymiary jak na końcu Czop po prostu zmierzyć. Sklejki należy zmierzyć 6 7/8 cala, z jednej strony 10 cali i po drugiej stronie 6 5/8 cala. Zaznacz linię poziomą centrum po obu stronach wzór i wywiercić otwór w centrum wzór. Wzór można wyśrodkowany i wyrównane na koniec każdego dziennika wyrównując centrum dziennika z otworu środkowego wzoru. Luźno paznokci wzór w miejsce i obracać wzór aż do poziomu. Paznokci to mocno i znak wokół struktury konspektu czterech bokach wyciąć klinów.

•Mark linii 1 stopy z końcem dziennika dookoła dziennika. Jest to linia do cięcia bocznego łańcucha piły. Jeśli chcesz czopów do rozciągają przeszłości rogu, zaznacz linię, dalej wstecz. Linia oznaczona 14 cali z końcem dziennika pozwoli czopów do rozszerzenia 2 cale przeszłości rogu.

•Użyj łańcucha Piły do cięcia od cztery boki aby gniazdo (slot dla klinów). Cofać się zarówno pionowe cięcia do przystanku linii po raz pierwszy. Również wyciąć te dwa kawałki na linii przystanek, aby usunąć je z dziennika. Piła łańcuchowa umożliwia odciąć od góry i dołu kątowe kawałki do przystanku linii w taki sam sposób. Dodać linie poziome z końcem dziennika do przystanku linii do wykorzystania jako przypomnienie przed odcięcie górnej i dolnej części, w razie potrzeby.

•Umieścić dzienników razem w miejscu rogu i sprawdź, czy wyrównanie. Dziennik na dole będzie miał tylko górnej części dziennika cięcia piłą grzbietnicą. Dolnej części dziennika będzie bez cięcia i siedzieć solidnie na fundamencie.

Porady & ostrzeżenia

  • Dostosowanie wielkości klinów do rozmiaru dziennika. Czopów musi być skoncentrowany na każdym końcu dziennika.
  • Okrąglaków może mieć poza krawędzie stożkowe się do rogu, w razie potrzeby.
  • Dole dziennika powinien mieć tylko górnej połowie wspólnego dopełnienie pozwala na dole dziennika do odpoczynku na fundamencie. Ostatni log na ścianie powinien mieć tylko dolnej karbowane.
  • Zawsze podjąć środki ostrożności i nosić odpowiednie wyposażenie bezpieczeństwa podczas korzystania z narzędzia do ręki i moc.