Jak zainstalować architektonicznych gontów na dachu niski skok

Jak zainstalować architektonicznych gontów na dachu niski skok

Architektoniczne gonty są cięższe, mocniejszy i trwalszy niż trzy kartę półpasiec, co czyni je dobrym wyborem dla dachów niskiego skoku. Wymagają one co najmniej cztery gwoździe za gontem, ale na dachu niskiego skoku pięć lub sześć paznokcie są zalecane w celu zapobieżenia upustowy gontem. Również gont ekspozycji jest zmniejszona w architektonicznych półpaśca aby zapobiec pracy jej drogę za gonty wody i lodu. Zalecane spocznika wzrasta od 6 do 12 cali na dachach niskiego skoku.

Instrukcje

Układu

•Mark i kredy na wysokości górnej części pierwszego wiersza na obu końcach dachu gonty pokładu, mierząc odległość od górnej do dolnej części gonty i odjęcie przeznaczone zwis.

•Mark i kredy wszystkie inne wiersze na podstawie ilości ekspozycji. Jeśli wycinanki gontów, które są przedstawione na opakowaniu gontem, są 5 cali od dołu gontem, a następnie ekspozycji na każdy dach o skoku 4 do 12 lub mniej powinny być co najmniej 1/2 cal mniej, lub o 4-1/2 cala.

•Jeżeli niezbędne ekspozycji jest odpowiednio 4-12 cali, a następnie znak co 4 do 12 cali od pierwszego znaku na obu końcach dachu i kredy.

Instalacja

•Wykonanie wiersz nogami półpaśca---obrócony o 180 stopni, nie odwrót---znany jako starter spływać na całej długości dachu, za pomocą swojej pierwszej linii jako linia przewodnik, faktoringu przeznaczone zwis na końcach.

•Nail inny wiersz prawej górnej części uruchomić rozrusznik, po prawej stronie się. Za pomocą noża z ostrzem hak, wyciąć gontem pięść rzędu około 12 do 16 cali krótszy niż pierwszy gontem rozrusznik.

•Nail następnego wiersza tak, że góry gonty spotkać linii można kredą 4 1/2 cala z góry wierszu dolnym. Zachować odległość od 12 do 16 cali między przerwy w produkcji gontów przez cięcia pierwszego gontem w każdym biegu do długości 12 do 16 cali od pierwszego gontem w ostatnim biegu.

•Powtórz instalacji krok 3 dla reszty wierszy, dopóki nie osiągniesz szczytu. Urlopu nie więcej niż 6 centymetrów pomiędzy szczytem i górnym rzędzie gontem wyłącznik.

Porady & ostrzeżenia

  • Podczas uruchamiania półpasiec, paznokcie powinny być prowadzone płaskie i mocno przeciwko gontem bez wieje przez.