Północno-zachodniej części roślin okrytonasiennych

Pacific Northwest jest zdefiniowany jako Oregon, Waszyngton i Idaho. Ziemi na zachód od góry kaskada ma łagodnymi temperaturami przez cały rok, podczas gdy temperatury są bardziej ekstremalnych po wschodniej stronie. Geograficzna różnorodność Pacific Northwest pozwala na dużą różnorodność gatunków roślin.

Typy

Zachodniej columbine Aquilegia formosa rośnie w wilgotnych banków i otwartych lasów w Pacific Northwest. Różowy góra wrzosu, Phyllodoce empetriformis, rozwija się w obszarach powyżej 5000 metrów wysokości. Eriophyllum lantanum lub wełnisty słonecznik, mieszka na przybrzeżnych urwisk i skaliste klify, a także w łąki i lasy. Fritillaria lancetowata, lilia czekolada, preferuje zarośla, pastwiska i łąki.

Identyfikacja

Zachodniej Kolombiny są wieloletnie rośliny, które rosną między 2 i 3 metrów wysokości. Pobudziły one czerwone kwiaty, które wiszą na końcach gałęzi. Różowy góra wrzosu krzewów, które rosną między 4 i 16 cali wysokości, mają ciemne zimozielonych liści. Wytwarzają one klastrów kwiatów lawendy lub różowy. Wełnisty słoneczniki są wieloletnie zioła, które osiągają około 2 metrów wysokości w terminie zapadalności; oni mają jasny żółto pomarańczowy, stokrotka jak kwiaty. Czekoladowe Lilie są zioła rzadkie, według Washington rodzimych roślin społeczeństwa. Rosną około 32 cale i produkować bordowy lub głębokie purpurowe kwiaty w kwietniu i maju.

Względy

Zachodniej columbine, która najlepiej rośnie w pełnym słońcu lub półcieniu i różnych typów gleby, przyciąga kolibry. Różowy góra wrzosu woli wilgotnego torfu piaszczyste lub kamieniste gleby i półcień. Wełnisty słonecznika, który przyciąga motyle, najlepiej rośnie w pełnym słońcu i suchej glebie piaszczystej. Czekoladowe Lilie wolą częściowe słoneczne i wilgotne gleby.