Jak usunąć klej do płytek ceramicznych asfaltu

Asfalt płytki sprawia, że popularna wykładzina wybór ze względu na jego trwałość i łatwy montaż. Usunięcie płytki asfaltu, jednak, może być bardzo chore. Klej stosowany do przestrzegania go w miejsce jest dość trwałe i trudno zeskrobać ręcznie. Najlepszym sposobem, aby usunąć klej do płytek ceramicznych asfaltu bez uszkodzenia podłoża jest rozpuszczalnikiem kleju. Dostępny w najbardziej majsterkowanie przechowuje, rozpuszczalnik klej idzie jak farba a następnie zmiękcza klej do płytek ceramicznych, więc można łatwo oskrobać ją z podłogi.

Instrukcje

• Nakładać klej rozpuszczalnik bezpośrednio do kleju ze swoim wałkiem zgodnie z instrukcją rozpuszczalnika. Pokrycie klejem z grubą, nawet powłoki.

• Zjechać rozpuszczalnika w miejsce Polecane przez producenta ilość czasu, który jest zwykle około 30 minut.

•Scrape klej rozpuszczalnika i klej poluzowane poza podłodze szeroko szpachlą. Jak można podnieść goop, złożeniu go w pobliżu kosza. Przetrzyj szpachlą, a następnie zgarnąć trochę więcej.

•Powtórz kroki jeden do trzech jeśli ociera, jak można i nadal istnieje znaczna ilość twarde klejącej pozostawił.

•Soak kawałek wełny stalowej klasy 0000 trochę kleju rozpuszczalnika wlewa plastikowym pojemniku--nigdy nie włożymy je do głównych dostaw w puszce. Użyj go do piasku i szorować się wszelkie pozostałości kleju i goop na podłodze.

Gałkowych wszelkie pozostałe rozpuszczalnika i klej z szpachlą i szmaty.

•Wipe podłodze czystą dużą gąbkę nasączoną w wodzie lub chemicznych neutralizujących zalecane przez producenta.