Jak łatwo ciąć jaskółczy ogon

Jak łatwo ciąć jaskółczy ogon

Wspólnego jaskółczy ogon jest jednym z najwspanialszej i najsilniejszym z drewna stawów. Prawidłowo cięte i klejone, przy użyciu cieśli kleju, to pozostanie na wiele lat bez poluzowaniem. Jest sztuką cięcia wspólnego jaskółczy ogon, ale po opanowaniu to można często, zazwyczaj do przyłączenia się do dwóch kawałków drewna pod kątem prostym. Sekretem jest o dokładne cięcie tak, że dwa kawałki pasuje czysto i bez żadnych przerw.

Instrukcje

Znakowanie drewna

•Lay, jeden z kawałków drewna do stawu wpisują na ławce. Miejsce kawałek, pionowo na nim i na koniec drewna, tak, że dwa kawałki drewna w tyłek nawzajem jak oni, kiedy dołączył.

•Draw linii na dolnej kawałek drewna aby zaznaczyć grubość pionowe kawałek drewna. Stolarz kwadrat i przedłużenie linii, którą narysowałeś tak, że to krąży wokół wszystkich czterech stron drewna. Wynik to z noża.

•Lay pionowe kawałek drewna na stół warsztatowy i umieścić inny kawałek drewna pionowo na nim, pod koniec drewno, następnie oznaczyć grubości około końca, po raz kolejny zdobył linii z noża.

Dzięki czemu ogon

•Umieść pierwszy kawałek drewna w imadle, zapewniając, że stoi pionowo z oznaczony koniec u góry. Zmierzyć i oznaczyć półmetek wzdłuż górnej krawędzi i umieścić szablon jaskółczy ogon nad tym, ze znakiem w centrum szablonu.

•Mark wokół krawędzi szablonu do linii już strzelił wokół drewna. Usunąć szablon i cieniować powierzchnie poza znaki-są to obszary będzie usunąć zostawić kawałek centrum, lub ogon. Przechowywać drewno w imadle i ciąć w dół z Piły klinów, utrzymując łopatki po prostu poza linią z szablonu. Cięcia w dół do linii strzelił.

• Przenieœ drewna więc to poziome w imadło i cięte wzdłuż linii strzelił do usunięcia z jednej strony poza stawu. Znowu przenosić drewna i cięcia do usunięcia po drugiej stronie.

•Umieścić drewna płaskie na kawałku złomu drewna na ławce i bezpiecznie trzymać z zacisku G. Cięcie do linii i na krawędzie gładkie z ostrymi dłuta i młotka, just usuwaj¹cy niewielką ilość drewna za każdym razem.

Zakończeniu wspólnego

•Trzymając inny kawałek drewna pionowo w imadle. Oznaczyć symetrii koniec i centrum szablon jaskółczy ogon nad nim, a następnie znak na zewnątrz szablon z ołówkiem. Cień na obszarze centrum tym razem i wyciąć, widziałem tylko wewnątrz linii z klinów.

•Lay drewna płaskie na odpady drewna na ławce i zabezpieczyć go za pomocą zacisku G. Przyłóż dłuta linii na dnie stawu i dotknij młotkiem; Idź powoli, aby krawędzie prosto aż do drewna już usunięty od stawu.

•Straighten krawędzi cięcia z dłutem następnie dwie połówki stawu wpisują do siebie pasują.