Jak zainstalować dywan płytki na podłodze z drewna

Płytki wykładzinowe są ładne alternatywą dla arkuszy dywan. Po prostu zainstaluj i mogą być zastąpione, jeśli oni dostać barwione lub uszkodzony. Można zaprojektować podłogę z jednym z setek wzorów, które wahają się od dużych wzorów na szachownicy układów lub po prostu kolor kryjący. Tak płytki będzie zatrzymać w dół, ale nadal można łatwo wyciągnąć, gdy jest to konieczne, należy użyć niskiej przyczepność kleju. Usunąć wszystko z pokoju, więc masz miejsce do pracy jasne.

Instrukcje

•Bring płytki do pokoju, które są płytki co najmniej 48 godzin przed plan płytki podłogowe, więc mają szansę ogrzać się do temperatury pokojowej.

•Measure linie kredą na podłodze przez znalezienie punktu centrum każdej ściany a następnie przyciąganie linii kredą na podłodze.

•Lay się płytki bez stosowania żadnych klej do zrobienia na sucho zanim rzeczywiście zainstalować płytki. To daje szansę, aby zobaczyć ogólny wygląd płytki i wprowadzać żadnych zmian w układzie, jeśli to konieczne.

•Spread niskiej przyczepność kleju na podłodze drewno, za pomocą szeroki pędzel. Pozostawić do wyschnięcia na 30 minut przed rozpoczęciem dachówka, lub tak długo, jak polecić ze wskazówkami producenta.

• Rozpoczęcie na środku sali i położyć płytki jeden naraz, wtrącanie się obok siebie, działa od środka do ściany. Znajdź linię cięcia płytek ściennych układając je ponad ostatni ¿eton ale pod ścianą. Mark linii kredą gdzie płytki między sobą i cięte prosto przez góry płytka z ostry nóż na powierzchni cięcia. Zestaw płytek cięcia w miejsce wzdłuż ściany.