Jak naprawić zardzewiałe wewnętrzny Panel Rocker

Paneli rocker w pojeździe są wzdłuż dolnej części ciała. Rocker panele są hotspot na brud błoto, brud, wody i drogi, które mogą przyczynić się do rdzy w krótkim okresie czasu. Wewnętrzny paneli rocker są zazwyczaj najbardziej zardzewiałych powierzchni na starszych pojazdów. To dlatego podczas mycia pojazdu, większość ludzi nie dotrzeć pod do tyłu paneli rocker do czyszczenia wewnętrznej rocker panelu. Naprawa zardzewiałych wewnętrzny panel rocker i zapobieganie rdzy od formowania otworów w samochodzie.

Instrukcje

• Uzyskać pod pojazd, tak że można zobaczyć i osiągnąć wewnętrzną płyt rocker. Nosić okulary na swoje oczy, aby chronić je przed upadkiem rdzy i brud. Użyć szlifierki do lekko grind od powierzchni rdzy na wewnętrzna błotniki. Szczotka druciana sztywny może być używane zamiast szlifierka do szorowania wewnętrzną płyt rocker.

• Piasek wewnętrzną płyt rocker papierem ściernym gradacji 80. To pozbywa się najbardziej pozostałych rdzy i przygotowuje powierzchnię do następnego kroku.

• Spray Gruba warstwa rdzy stop spray na całej wewnętrznej fender. Użyj malarz maska do ochrony siebie od wdychania oparów. Niech spray suszyć przez 30 minut. Rdza stop spray można rozpylać na rdzę pozostałą. Spray przekształca rdzy sandable, malowania materiału i może być zamalowane bez dalszego przygotowania. Zapobiega to także przyszłych rdzy.

• Farba wewnętrzna paneli rocker z farb samochodowych lub użyj łóżko materiał wyściółki, która zapewnia doskonałą ochronę. Materiał wyściółki łóżko jest dostępne w sprayu lub rolki na formie i jest bardzo gruby. Wymaga 24 godzin do całkowitego wyschnięcia i nie może być usunięty.