Jakie linie lotnicze latają do Fidżi?

Jakie linie lotnicze latają do Fidżi?

Zamiast jednej wyspie Fidżi jest w rzeczywistości archipelag około 300 wysp, wiele z nich niezamieszkanych, rozrzuconych po całym południowym Pacyfiku. Niemniej jednak powietrze ruch koncentraty na wyspie Viti Levu, największa wyspa, obsługiwane przez port lotniczy Nadi, który obsługuje niektóre 30 międzynarodowych lotów dziennie. Z ponad miliona pasażerów przyjazd rocznie, Fidżi jest jednym z głównych powietrza węzłów transportowych Pacyfiku, obsługiwane przez loty z Australii, Nowej Zelandii i USA

Paradise Direct

Fidżi Airways, znany jako Air Pacific do 2012 roku, było pływające do i z tej wyspy od 1951 roku. Dzisiaj linia lotnicza obsługuje loty codziennie z Los Angeles International na międzynarodowe lotnisko w Nadi na pokładzie floty samolotów Airbus 330 i Boeing 737. Lot trwa 11 godzin. Air New Zealand, Qantas i American Airlines działa kod akcji na Fidżi Airways lot, czyli pasażerowie mogą dokonać rezerwacji biletów przez nich ale ostatecznie usiąść na płaszczyźnie Fidżi Airways.

Pacyfiku połączenia

Istnieją nie inne loty z kontynentalnej części USA i Kanady na Fidżi. Tylko lotu z USA jest przez Honolulu na Hawajach, który służy jako centrum połączenia dla pasażerów z wybrzeża Pacyfiku w Kanada, którzy chcą uniknąć objazd do Los Angeles. Loty są obsługiwane przez linie lotnicze Fidżi i uruchomić trzy razy w tygodniu. Czas lotu typowe jest sześć i pół godziny, w zależności od headwinds.

Antipodean Getaways

Większość pasażerów ruchu lotniczego do Fidżi jest z Australii i Nowej Zelandii. Frommer porównuje Fidżi trzymać Antipodean urlopowiczów jako równoważne z Karaibów dla Amerykanów--od krótkiego lotu w tropikalnym raju. Air New Zealand ma loty z Auckland, podobnie jak Fidżi Airways, który również ma codzienne loty z Brisbane, Melbourne i Sydney, działających code share z Qantas. Tylko inne linie lotnicze latające do Fidżi są Jetstar od Sydney i Virgin Australia z Sydney, Melbourne i Brisbane.

Backpacker's Stop

Fidżi powiązań między Azji, Australii i USA sprawiają, że tradycyjny przystanek na obwodzie turystow na objazdowe świata. Fidżi Airways wcześniej prowadził loty bezpośrednie z Narita International w Tokio aż usługi zostało zawieszone w 2008 roku. Możliwość ponownego otwarcia szlaku jest przedmiotem dyskusji. Z Hong Kong, Fidżi Airways obsługuje loty trzy razy w tygodniu w ramach code share Cathay Pacific. Korean Air leci bezpośrednio z Seulu w Korei Południowej. W przeciwnym razie większość lotów z Azji południowo-wschodniej przesyłać za pośrednictwem Australii lub Nowej Zelandii.