Co to jest Potting gleby z?

Co to jest Potting gleby z?

Potting gleby jest lepszym rozwiązaniem przy gleby w swoim podwórku, uprawy roślin. Dobry potting gleby zaprojektowano rośliny składników odżywczych i Spuścić wodę odpowiednio aby uniknąć stojącej wody.

Torf lub próchnicy

Niektóre potting gleby zawiera torf lub próchnicy, z których oba zatrzymywania wody i drenażu bardzo dobrze. Torf jest zepsute roślinnych i próchnicy jest pogorszyła się materii organicznej w glebie.

Piasek

Potting gleby często zawiera piasek, który pomaga utrzymać ciężar roślin, a także kanalizacji dobrze.

Perlit i wermikulit

Perlit i wermikulit rozszerzać pod wpływem ciepła, tworząc wystarczająco dużo miejsca dla wody do drenażu za ich pośrednictwem. Perlit jest wulkaniczne i wermikulit jest rozszerzenie mineralnych.

Natura

Potting gleby jest stworzony, aby replikować naturalne warunki w jakich rosną rośliny. Gleba zawiera brud, rozkładających się roślin i zwierząt materiału i gliny.

Odżywianie

Potting gleby powinna zawierać wystarczająco dużo składników odżywczych, aby zakład rozpoczął, gdyż Chochoł często nie zapewnia wystarczającej ilości składników odżywczych do zastąpienia substancji odżywczych utracone.

Napowietrzanie i drenaż

Normalnej gleby często staje się zbita i błotniste, prowadzące do biednych drenaż. Potting gleby próbuje przejąć ogrodnictwo jeden krok dalej przez są luźne. Napowietrzanie Potting gleby jest również znacznie lepiej.