Jak powiesić zasłony Patio

Dodanie patio zasłony do twój pozadomowy przestrzeń może pomóc dodać trochę prywatności na swój piękny raj. Dostępne w wielu kolorach i wzorów, patio zasłony również może pomóc dodać element konstrukcji do wystroju i pomóc w talii, patio lub ganek czują się bardziej jak na zewnątrz pomieszczenia. Jeśli twój pozadomowy przestrzeń ma dach, można powiesić zasłony patio i dodać własny projekt do swojego miejsca na zewnątrz życia.

Instrukcje

•Measure odległość od dachu twój pozadomowy przestrzeń do ziemi. Odjąć cztery do sześciu centymetrów od tej liczby, i to jest długość zasłony, czego potrzebujesz. Ponadto środek górnej części dachu patio, od krawędzi do krawędzi, aby ustalić, jak szeroki zasłony powinny być.

•Purchase zasłony przeznaczone do użytku na zewnątrz. Zasłony przeznaczone do użytku w pomieszczeniach nie wstać do długich okresów narażenia na warunki atmosferyczne jak wodoodporny zewnątrz zasłony. Wodoodporny zasłony są niezbędne, jeśli mieszkasz w obszarze częste opady deszczu, lub jeśli zamierzasz opuścić zasłon się zimą, kiedy mogą być narażeni na śniegu i lodzie. Trzeba również kupić odporne na warunki atmosferyczne Karnisze, które uruchomić długość patio.

•Determine gdzie chcesz zamontować zewnątrz karnisz. Zaznaczyć położenie na jeden patio obsługuje kolumna, a następnie środek gdzie mieści się on w stosunku do dachu patio. Oznaczyć kolumnie wsparcia tak Kiedy zawiesić Twoje odkryty Karnisze, będą równomiernie powiesić.

•Mount pierwszy karnisz zamontować na ścianie przez wiercenia śrub ujęty w karnisz w kolumnie wsparcia patio. Powtórzyć ten proces dla drugiego zamontować na inne kolumny wsparcia patio, używając oznaczenia wykonane wcześniej jako przewodnik.

Ustaw swój Karnisze w karnisz montuje, po jednej stronie w czasie. Jeśli pracujesz z długi karnisz, potrzebujesz dwóch ludzi to zrobić, więc jedna osoba może pracować na każdej stronie.

•Dodaj kurtyny pierścienie do zasłon odkrytym patio, w razie potrzeby. Usunąć karnisz z jednej instalacji, a następnie przesunąć zasłony na karnisz.