Jak zapobiegać Blisters podczas wycieczki

Nic ruiny wielkiego trasa szybciej niż blister. Pęcherze są spowodowane przez tarcie tworzony stóp ściera przeciwko części swoje zyski, kamienie lub inne małe przedmioty, które mogą uczynić ich sposób swoje zyski. Z kilku prostych zmian można zapobiec pęcherze staje się problemem na swoje wędrówki.

Instrukcje

• Kupować pewien zyski dobrze dopasowane. Zapobieganiu blistry podczas wędrówki rozpoczyna się twój zyski i wybierając jeden, który pasuje dobrze jest pierwszym krokiem do uniemożliwia uruchomienie pęcherze. Jeśli twój zyski pasuje dobrze z wyjątkiem dla wspina się pod górę, możesz spróbować wkładki do hotspotów.

• Noś skarpetki wykładziny z turystyka skarpetki. Piesze wycieczki skarpetki, które są zaprojektowane specjalnie na potrzeby i warunki uprawiania turystyki pieszej, zapewni dodatkowe uzupełnienie i knotami wilgoci od stopy. Liniowej skarpety wilgoć od stopy i zapewnić dopasowanym barierę, która pomoże złagodzić podrażnienie.

• Przerwa w buty. Zanim będzie na wycieczkę lub dłużej, spędzić trochę czasu w buty. To również pozwoli Ci wiedzieć o potencjalne podrażnienia lub obszarów, które mogą wymagać dodatkowej ochrony. Łamanie w buty jest o złagodzenie buty i zaostrzenia nogi. Powtórz ten proces, jeśli nie nosić buty w kilka miesięcy jak również.

• Zatrzymują się na wskazówce pierwszy blister i usunąć kamień, brudu lub inny obiekt, który jest przyczyną problemu. Jeśli twój but jest winowajcą, pocierać obszaru buta z tępym końcem uniwersalny nóż.

• Taśmy obszary, które są podatne na pęcherze z szeroka, gładka taśmy sportowe. Upewnij się, że są bez zmarszczek w taśmę. Pomoże to zmniejszyć miejsca pocierać.

• Pokrycie rozwijających się pęcherze z produktu, które będzie chronić obszar blister i zapewnić warstwę chłodzenia. To przykryć warstwę taśmy sportowe.

Porady & ostrzeżenia

  • Gdy użytkownik łamie w buty, pocierać hotspotów rozwijających się alkoholem. To może pomóc rozwijać się modzeli w tych obszarach i zapobieganiu blistry.