Jak wobec Test ostrzenia Osełki do ostrzenia metalowe

Noże trzeba być ostre lub będzie nie pracują prawidłowo, co sprawia, że cięcia owoców, warzyw i mięs trudne. Metalowe ostrzach noży są starte przez podstawowe zastosowanie i będą wymagać ostrzenia co tydzień lub co miesiąc, zależności od tego, jak często używany jest nóż. Osełki do ostrzenia metalowe składają się minerału o nazwie novaculite, który sprawia, że przydatne do ostrzenia noży. Tak długo, jak są one płaskie na górze, aby utworzyć powierzchnię naostrzyć noże na mogą być okrągłe lub kwadratowe. Jedynym sposobem, aby przetestować skuteczność Toczak jest przez ostrzenia noża na to.

Instrukcje

•Umieścić grindstone na podkładka antypoślizgowa na płaskiej, suchej powierzchni. Trzeba będzie uruchomić nożem wzdłuż górnej części go, więc upewnij się, że nie łatwo przenieść. Śliskie Toczak może prowadzić do kontuzji cięcia.

• Znają ostrzenia Przewodnik przez góry i wycisnąć obu stron. Spowoduje to otwarcie drugiej stronie Przewodnik klipu. Miejsce końcowe otwarte na ostrza tak, że obejmuje ono wzdłuż.

•Trzymając nóż przez przewodnika i szybko uruchomić go do tyłu pod kątem 30 stopni w górnej części grindstone dwa razy. Zmiana kąta 30 stopni po drugiej stronie ostrza i powtórz. Usuń prowadnicę przez ściśnięcie górnej części klipu i wyciągnąć go prosto wycofać nóż.

•Umieść deska do krojenia na płaskiej powierzchni i miejsce ziemniaka na to. Pokrój ziemniaki z świeżo naostrzony nóż. Jeśli to kawałki ziemniaków bez trudniejszy, twój Toczak jest dobre i gotowe do ponownego wykorzystania na inny nóż. Jeśli nóż musi dalej ostrzenia, trzeba wymienić twój Toczak.