Jak usunąć plamy z porcelany

Jak usunąć plamy z porcelany

Z porcelany w tak wielu rzeczy w domach dzisiaj jak umywalki, toalety i wanny; to jest bezpieczny zakład, że w końcu coś będzie uzyskać barwione. Twarda woda i inne substancje, które wlewa się do umywalki i wanny można zostawić brzydki przypomnienia, które będą pozornie trwać wiecznie jeśli nie tendencję. Na szczęście istnieje kilka opcji, aby usunąć plamy z powierzchni porcelany. W nie czas w ogóle Twoje umywalki, wanny i figurki będzie wyglądać dobrze, jako nowa ponownie.

Instrukcje

•Wykonanie zlew pełen ciepłej wody i dodać szklankę wybielacza. Umożliwić wody wybielacz do siedzieć w zlewie porcelany na 20 minut przed odprowadzanie i wycieranie go się z miękkiej, czystej, suchej szmatki.

•SprawdŸ wklej równych części cream of tartar i nadtlenku wodoru i zastosować go do plam z miękką, czystą, suchą szmatką. Pozwala to wklejasz do suchej i zaschniętych z miękkiego włosia. Spłukać czystą wodą i wysuszyć miękką szmatką. To będzie działać na wszelkie plamy na każdej powierzchni porcelany.

•Sprinkle soli na powierzchni barwionych porcelany. Wycisnąć tyle soku cytryny nad solą, przykryć i pozostawić siedzieć na noc. Wytrzeć obszar czystą wilgotną szmatką w godzinach porannych. To działa najlepiej na powierzchniach płaskich i działa szczególnie dobrze na plamy rdzy.

•Miksowanie równe części octu i wody i używać miękkiej szmatki zanurzone w roztworze do czyszczenia wszelkich pozostałych twardej wody, który może nagromadzonych w obiektach porcelany w domu, umywalki i wanny.

•Sterowanie armatura łazienkowa z galonów gorącej wody i łyżeczkę proszku do prania. Za pomocą czystej ściereczki i dobrze spłukać.

Porady & ostrzeżenia

  • Ocet jest bardzo przydatny w usuwaniu farby i klej plamy na Porcelanie.